Telefon

444 24 87

Blog Postu

İSTİF MAKİNASI NEDİR?

İstif makinesi nedir?

İstif makinaları veya diğer bir adı ile istifleme makinaları, yapısı itibariyle ağır ve taşınması güç olan eşyaların yerini değiştirme, kaldırma ve indirme işlemlerinin gerçekleştirilebildiği pratik iş makinalardır. Öncelikli kullanım alanları depo, antrepo, fabrika, atölye vb. alanlar olup bu yerlerde bulunan dar alanlarda raflama ve yük taşıma işlemlerine yardımcı olur. Kullanıcının yaya olarak kullandığı, insan gücüyle çalışan araçtır. Ağırlıklı olarak depo içlerinde nakil ve raflama için kullanılır.

Forkliftlerin giremediği kapalı dar alanlarda daha rahat manevra sağlar. İstif makinaları işletmelerin kullanım amaçlarına göre birçok farklı çeşitte üretilir ve yapacağı iş doğrultusunda en ergonomik ve en ekonomik çözümleri kullanıcılara sunarlar. İşletme ve kullanım maliyetleri açısından diğer kaldırma ekipmanlarına göre daha ekonomik ve çözüm odaklı ürünler olup iş güvenliği açısından bu konuda önemli bir yere sahiptir.

Alfa istif makinaları üstün mühendislik tasarımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak verimli hizmet sağlar. 444 2 487 numarayı arayarak siz de bu hizmetten faydalana bilirsiniz.

Post Comment