Telefon

444 24 87

Blog Postu

İSTİF MAKİNALARI MODELLERİ VE FİYATLARI

ALFA İSTİF MAKİNALARI MODELLERİ VE FİYATLARI

Depo ve antrepolarda paletli yüklerinizi taşıma istifleme kaldırma yükleme işlemlerini iş güvenliği yönetmeliklerine uygun şekilde yapmanızı sağlar.

Akülü istif makineleri, manuel istif makineleri, yarı akülü istif makineleri, tam akülü istif makineleri modelleri ile bütçenize göre taşıma işlerinizi planlayabilirsiniz.

Manuel İstif Makinaları

Kaliteli ve güçlü pompa sistemi ile kolay bir kullanım sağlayan manuel istif makinaları ergonomik ayak ve el

kumandaları sayesinde operatörün zorlanmasını ortadan kaldırır.

Tam Akülü İstif Makinaları

Elektro manyetik frenleme sistemi ve özel tasarım direksiyonu ile güvenli, rahat ve kolay kullanım sağlayan akülü istif makineleri zorlu çalışma şartlarına, suya, neme ve toza dayanıklıdır.

Yarı Akülü İstif Makinaları

Ayarlanabilir indirme kaldırma kolu ve yeni nesil 1.5 kw hidrolik pompasıyla uzun süre kullanımlara uygun yarı akülü istif makinası zincirli direksiyon sistemi ile konforlu kullanım avantajı sağlamaktadır.

Akülü istif makineleri ve tam akülü istif makineleri modelleri ile çevreye zarar vermeden zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmektedir. Firmanıza ve çalışma ortamınıza uygun istif makineleri tercihi ve planlamasını karşılıklı görüşerek yapılandırabiliriz.

Tekmak istif makineleri olarak Alfa markamız ile istif makineleri satışı, yedek parça tedariği ve istif makineleri teknik servis hizmeti ile yanınızdayız.

İstif makinaları fiyatları modellerine göre, teknolojisine göre, taşıma kapasitesine göre değişmektedir. Tekmak istif makinaları satış temsilcimiz ile 444 24 87 numarayı arayarak ya da tekmak@tekmakistif.com mail atarak istif makinaları için uygun ödeme koşullar ile fiyat teklifi alabilirsiniz.