Telefon

444 24 87

Hakkımızda

Neden Biz

Neden TEKMAK?

Firmamız TEKMAK İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret A. Ş., Alfa Forklift Türkiye Distribütörü konumunda bulunmaktadır. Alfa markasını taşıyan forklift seçeneklerinin yanı sıra dünyanın önemli forklift markalarını filosunda bulunduran TEKMAK İstif Makinaları satılık forklift arayan şirketlerin piyasada sunulan en iyi hizmetleri alabilecekleri şirket konumunda bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz geniş satılık forklift seçenekleri ile her ihtiyacınızı karşılayacağımıza güvenebilirsiniz. TEKMAK, sıfır ve ikinci el forklift satışı, forklift yedek parça ve servis hizmetleri, kurumsal ve kısa süreli forklift kiralama hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren, uzun sürede edindiği değerli tecrübelere sahip olan, müşteri ihtiyaçlarını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Türkiye forklift sektöründe en hızlı şekilde büyüyen dinamik bir firmadır. Satış öncesinde ve sonrasında her türlü teknik desteği, servis, bakım ve yedek parça desteği sunan firmamız, satılık ve kiralık forklift ihtiyacı duyan tüm şirketlerin ilk olarak temasa geçmeyi tercih edecekleri firmaların başında yer almaktadır.

7/24 Destek

Her türlü destek İçin

Misyon & Vizyon

Misyon & Visyon

TEKMAK

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz alandaki güçlü konumumuz ve sahip olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenerek; çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalarla uyum içerisinde süreklilik prensibiyle ticari faaliyetlerimize devam etmektir. Ayrıca gelişen piyasa koşulları içerisinde sektörel yenilikleri ve değişimleri etüt ederek yenilenen bir anlayışla maksimum faydalı hizmeti sektöre kazandırmak.

MİSYONUMUZ

Sektöründe; ürün satışı, yedek parça ve servis, kurumsal kiralama, ikinci el değerleme konularında kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstererek, müşterilerin gereksinimleri ve işletmelerine özel çözümler sunmak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak onların verimli hizmet almasını sağlamak. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır.

Servisler

Neler Yaparız?